{"id":86199,"date":"2023-08-01T22:14:35","date_gmt":"2023-08-01T20:14:35","guid":{"rendered":"https:\/\/next-auctions.com\/voertuig\/opel-ascona-2-2i-1979-gerestaureerd-prachtig-exemplaar-2\/"},"modified":"2023-08-01T22:14:35","modified_gmt":"2023-08-01T20:14:35","slug":"opel-ascona-2-2i-1979-gerestaureerd-prachtig-exemplaar-2","status":"publish","type":"voertuig","link":"https:\/\/next-auctions.com\/voertuig\/opel-ascona-2-2i-1979-gerestaureerd-prachtig-exemplaar-2\/","title":{"rendered":"Opel Ascona 2.2i | 1979 | Gerestaureerd | Prachtig exemplaar |"},"content":{"rendered":"aaaa","protected":false},"featured_media":86200,"template":"","veiling":[54],"acf":[],"yoast_head":"\n